درباره تزریق ژل صورت در اهواز

تزریق فیلر هیالورونیک اسید می تواند به عنوان حجم دهنده ، پر کننده و لیفت کننده گونه ها ، چانه ها ، خطوط فک و شقیقه ها استفاده شوند. تزریق ژل و فیلر صورت می توانند موقت یا دائمی باشند. بسته به نوع و مارک ، یک پرکننده ممکن است از ژل های مصنوعی یا طبیعی تشکیل شده توسط انواع پلیمرها یا عصاره کلاژن از انسان یا حیوان تشکیل شده باشد. در ادامه با سایت دکتر ماناوالا همراه باشید.

تزریق ژل و فیلر صورت در اهواز توسط دکترماناوالا

تزریق اسید هیالورونیک می توانند ظاهری جوان تر از هزینه لیفت صورت سنتی به شما بدهند. اکثر آنها حفره ها ، خطوط و چین و چروک ها را در کمتر از 30 دقیقه پر می کنند و می توانند از 4 ماه تا بیش از یک سال دوام داشته باشند. روش انجامش سریع و آسان است.بر خلاف تزریق بوتاکس که عضله را فلج می کند، پرکننده های چین و چروک یا تزریق ژل، ، خطوط و چین و چروک صورت را پر می کند.

 • استفاده از دستگاه های مجهز و به روز
 • انجام عمل در محیطی مجهر و آرام
 • استفاده از مواد اولیه اصلی
 • رعایت نکات بهداشتی
 • دارای تخصص و تجربه بالا
 • رضایت مراجعه کنندگان
 • پشتیبانی دوستانه
 • مشاوره رایگان
_

آنلاین

_

نوبت خود را رزرو کنید

برای تعیین نوبت لطفا فرم زیر را پر کنید و آن را برای ما ارسال کنید تا سریعا با شما تماس بگیریم.


  در مورد ژل و فیلر صورت بیشتر بدانید

  قیمت تزریق ژل زیر چشم در اهواز

  در این قسمت قصد داریم در رابطه با تزریق ژل فیلر صورت با شما صحبت کنیم و موضوعاتی همچون روش های مختلف تزریق ژل صورت،قیمت تزریق ژل و فیلر صورت و طریقه رزرو نوبت برای تزریق ژل صورت را مورد بررسی قرار دهیم در ادامه با ما همراه باشید.

  آیا تزریق ژل و فیلر صورت مناسب همه نوع پوستی است؟

  هر پرکننده چروک برای هر نوع چین و چروکی مناسب نیست. کمترین خطرات و بهترین نتایج از استفاده صحیح حاصل می شود. به همین دلیل است که شما باید فقط فیلرها را توسط پزشک متخصص پوست یا جراح پلاستیک با آموزش مداوم و ویژه دریافت کنید.

  فیلر یا تزریق ژل اسید هیالورونیک

  محبوب ترین گروه پرکننده ها یا ژل های صورت، اسید هیالورونیک است. هر نوع به طریقی متفاوت با نتایج متفاوت کار می کند.

  عوارض جانبی نادر است اما می تواند شامل قرمزی ، تورم و کبودی در محل تزریق باشد. پرکننده همچنین ممکن است در زیر پوست به صورت برجستگی های کوچک ظاهر شود.

  مدت زمان ماندگاری نتایج از چند ماه تا بیش از یک یا دو سال متغیر است. برخی تحقیقات نشان می دهد که تزریق مکرر ممکن است به تحریک تولید کلاژن طبیعی بدن و کاهش خطوط ریز و چین و چروک کمک می کند.

  تزریق ژل صورت در اهواز

  فیلر یا تزریق ژل سنتزی

  این دسته از پرکننده های چروک شامل مواد ساخته شده در آزمایشگاه است که به هیچ چیزی که به طور طبیعی در پوست یافت می شود شباهت ندارد.

  تمام پرکننده های این گروه عوارض جانبی مشابهی دارند ، مانند قرمزی ، تورم یا کبودی در محل تزریق. عوارض جانبی دیگر ، گرچه نادر است ، شامل ندول یا برجستگی زیر پوست است که قابل مشاهده و احساس است و در موارد نادر ، ممکن است نیاز به جراحی برای برداشتن آن باشد.

  مزایای آن شامل اثر طولانی مدت است. به یاد داشته باشید ، محصولاتی با اثرات طولانی مدت بیشتر، احتمال دارد که بیشترین عوارض جانبی ایجاد کنند. و در صورت عدم استفاده صحیح ، پرکننده های چروک مصنوعی ممکن است باعث تغییر شکل شوند.

  فیلر یا تزریق ژل کلاژن

  دانشمندان اولین پرکننده چین و چروک را از نوع کلاژن تصفیه شده که بیشتر از گاو استخراج شده است ، ساختند. اگرچه به خوبی کار می کرد و یک ظاهر طبیعی را ارائه می داد ، اما نتایج چندان دوام نیاورد. از آنجا که این پرکننده های خطوط صورت از منبع حیوانی ساخته شده اند ، میزان واکنش آلرژیک آنها نیز بیشتر بوده و نیاز به آزمایش آلرژی از قبل دارد.

  تزریق کلاژن عوارضی دارد شامل واکنش های آلرژیک و همچنین کبودی و قرمزی در محل تزریق است.

  روش های تزریق ژل و فیلر صورت

  برای دستیابی به نتایج قابل مشاهده و طولانی مدت بدون هیچ گونه خرابی یا نیاز به زیبایی ، پرکننده های پوستی جایگزین طبیعی جراحی زیبایی هستند.

  یکی از اصلی ترین تغییراتی که با افزایش سن در چهره ما رخ می دهد ، کاهش حجم است. پوست ما نازک می شود و اثرات گرانش می تواند آشکار شود. بازیابی بافت های نرم صورت با استفاده از پرکننده های تزریقی ژل مانند بدون جراحی و با حداقل تهاجم یکی از تکنیک های جوانسازی صورت است.

  پرکننده ها در صاف کردن شیارهای عمیق و چین و چروک ها ، به ویژه در اطراف بینی و لب موثر هستند. آنها همچنین می توانند برای بازگرداندن حجم به گونه و برجستگی ها ، و همچنین لب ها یا هرگونه نقص در خطوط صورت استفاده شوند. پرکننده های پوستی ابزارهای ارزشمندی برای جوانسازی و تقویت ویژگی های صورت شما بدون جراحی هستند.

  آیا استفاده از تزریق ژل و فیلر صورت روشی ایمن است؟

  پرکننده های چین و چروک یکی از ایمن ترین روش های زیبایی هستند که امروزه مورد استفاده قرار می گیرند.  اجازه ندهید قیمت فیلر راهنمای شما برای انتخاب برند باشد.

  همه تزریقات ژل ها باید در شرایط استریل انجام شوند. درمان هایی که در خانه یا آرایشگاه انجام می شود خطرناک است.

  پرکننده های چروک تزریقی را از منابع خارج از مطب پزشک دریافت نکنید. بدانید که چه چیزی به شما تزریق می شود و از پزشک خود بپرسید که آیا از فیلر چین و چروک مورد تایید FDA استفاده می شود و آیا مستقیماً از سازنده خریداری شده است.

  برای محافظت از صورت پس از تزریق ژل و محافظت در برابر تغییرات رنگدانه پس از التهاب ناشی از تزریق سوزن ، روزانه از ضد آفتاب استفاده کنید.

  عوارض بعد از تزریق ژل و فیلر صورت

  عوارض بعد از تزریق فیلرهای پوستی شامل موارد زیر است:

  کبودی خفیف در اطراف محل تزریق: معمولاً بعد از 2-3 روز برطرف می شود و می توان با یک لکه نازک از آرایش کرم پنهان کرد.

  تورم نواحی تزریق شده: تورم معمولاً خفیف است و معمولاً بعد از 48-72 ساعت قابل توجه نیست.

  بی حسی نواحی تزریق شده یا قسمت هایی از صورت: معمولاً ژل ها مقداری بی حسی موضعی درون خود دارد که ممکن است باعث بی حسی ناحیه تزریق شده شود.

  قرمزی پوست: این معمولاً به دلیل تزریق ، ماساژ شدید و واکنش جزئی پوست است که ممکن است چند ساعت تا 2-3 روز طول بکشد تا برطرف شود.

  عوارض احتمالی تزریق ژل و فیلر صورت

  هر روش زیبایی در صورت و بدن دارای عوارضی خواهد بود. در زیر به معرفی عوارض فیلر صورت اشاره میکنیم:

  • واکنشهای آلرژیک
  • برآمدگی و بی نظمی در صورت
  • تغییر نامطلوب در صورت
  • گرانولوم جسم خارجی
  • عفونت
  • کبودی مداوم یا طولانی مدت
  • آسیب بافت در صورت تزریق سهوی شریانی (نادر)

  خطرات تزریق ژل و فیلر صورت در اهواز

  پرکننده های چین و چروک یا ژل ها دارای جنبه منفی هستند ، از جمله خطر واکنش آلرژیک و ایجاد برجستگی های کوچک در زیر پوست. در برخی موارد ، این برآمدگی ها ممکن است دائمی باشند. گاهی اوقات ، رنگ پوست مایل به آبی میشود. در موارد بسیار نادر ، اگر از پرکننده های چین و چروک به درستی استفاده نشود ، ممکن است سلول های پوست بمیرند. همچنین موارد کوری و فلج عصب گزارش شده است. به طور معمول ، پرکننده های چین و چروک که بیشتر ماندگار هستند عوارض جانبی بیشتری ایجاد می کنند.

  آیا تزریق ژل صورت در حجیم شدن اعضای صورت نقش دارد؟

  بله. با تزریق ژل خواهید توانست لب و گونه ای برجسته داشته باشید.

  شماره های تماس برای مشاوره رایگان و رزو نوبت به صورت تلفنی:

  رزرو نوبت(تلفنی)

  33915659 (061)

  تماس(مشاوره)

  09909712449

  تماس(مشاوره)

  09169154010

  تماس(مشاوره)

  09909712446