درباره تزریق ژل لب در اهواز

در دنیای کنونی اکثر افراد لبهایی برجسته دوست دارند، اما با پیشرفت تکنولوژی در حوزه پزشکی و زیبایی داشتن لب های برجسته و زیبا آرزوی دست نیافتنی نخواهد بود. زیبادوستان و طرفداران زیبایی با مراجعه به کلینیکهای زیبایی میتوانند با تزریق ژل، لبهایی حجیم و برجسته طبق زاویه بندی صورت خود داشته باشند. پس اگر شما به تزریق ژل لب فکر می کنید، در ادامه با دکترماناوالا همراه باشید.

تزریق ژل لب در اهواز توسط دکتر مانا والا

امروزه تزریق و فیلر لب رواج پیدا کرده است. افراد می‌توانند در مطب پزشکان به لب‌هایشان ژل تزریق کنند. برجسته کردن لب‌ها یک عمل زیبایی است ولی اگر فرد متخصص آن را بخوبی انجام ندهد، عوارض و خطرات زیادی برای فرد به دنبال دارد.

 • استفاده از دستگاه های مجهز و به روز
 • انجام عمل در محیطی مجهر و آرام
 • استفاده از مواد اولیه اصلی
 • رعایت نکات بهداشتی
 • دارای تخصص و تجربه بالا
 • رضایت مراجعه کنندگان
 • پشتیبانی دوستانه
 • مشاوره رایگان
_

آنلاین

_

نوبت خود را رزرو کنید

برای تعیین نوبت لطفا فرم زیر را پر کنید و آن را برای ما ارسال کنید تا سریعا با شما تماس بگیریم.


  روش های مختلف تزریق ژل لب در اهواز

  قیمت تزریق فیلر لب در اهواز

  در این قسمت قصد داریم در رابطه با تزریق ژل لب با شما صحبت کنیم و موضوعاتی همچون روش های مختلف تزریق ژل لب،قیمت تزریق ژل لب و طریقه رزرو نوبت برای تزریق ژل لب را مورد بررسی قرار دهیم در ادامه با ما همراه باشید.

   بهترین ژل برای تزریق به لب در اهواز

  ژل‌های دنیا به دو دسته‌ی دائمی و موقت تقسیم می شوند. ژل‌های موقت انتخاب بهتری هستند. اما ژل های دائمی یا نیمه دائم ماندگاری طولانی مدتی دارند اما اگر از نتیجه‌ این ژل‌ خوشتان نیاید، برگرداندن لب‌ها به حالت اول بسیار سخت است.

  تزریق فیلر لب در اهواز برای دفعه اول

  برای تزریق ژل به لب برای اولین دفعه بهتر است از ژل‌های موقت هیالورونیک اسید استفاده شود. هیالورونیک اسید از اجزای تشکیل دهنده‌ پوست ما است و تا ۱۰۰۰ برابر وزن خود آب را حفظ خواهد کرد. هیالورونیک اسید باتوجه به ویژگی منحصر بفردش برای آبرسانی پوست  و حجم دهی به لب‌ها، گونه‌ها، چانه هستند و ماندگاری خوبی دارند.

  ماندگاری تزریق ژل به لب

  ماندگاری ژل‌ در لب به عوامل متفاوتی بستگی دارد که این ماندگاری در هر فرد با فرد دیگر متفاوت است.  نوع ژل مصرف شده: مثلاً ژل‌های هیالورونیک اسید ۶ تا ۹ ماه ماندگاری دارند. ژل‌های نیمه‌دائم یک تا دو سال ماندگار است و ژل‌های دائمی بسیار  دوام دارند. برند و مواد تشکیل دهنده ژل در ماندگاری این عمل دخیل است. میزان برجسته شدن لب در ماندگاری تاثیر بسزایی دارد.

  متابولیسم بدن و فیزیولوژیک پوست تعیین کننده است. افرادی که متابولیسم سریع‌تری دارند، هیالورونیک اسید زود جذب می‌شود. برخی از افراد هر ۶ ماه برای ترمیم مراجعه می‌کنند و برخی ۹ یا ۱۰ ماه نیاز به تزریق مجدد ندارند.

  مقدار تزریق ژل لب

  مقدار تزریق به خواسته‌ و وضعیت لب‌ شما بستگی دارد. برای برخی افراد یک سرنگ کافی است تا ظاهر و لبهایی طبیعی داشته باشند.  ولی برخی افراد از دو سرنگ ژل استفاده میشود تا لب‌هایی برجسته و حجیم تر داشته باشند.

  درد  در تزریق ژل لب

  ژل‌های هیالورونیک اسید حاوی بی‌حس کننده موضعی لیدوکائین هستند. قبل از تزریق دور لب را با ماده بی حس کننده موضعی که بشکل کرم یا محلول است، بی حس کرده سپس تزریق ژل به لب شروع میشود. اگر بی‌حسی درست انجام شود، دردی احساس نخواهید کرد.

  تزریق مجدد ژل لب

  تزریق ژل به لب عمل دائمی نیست اما ماندگار است. تزریق مجدد ژل زیبایی را دو چندان خواهد کرد. در مورد میزان تزریق ژل خود با پزشک مشورت کنید.

  بازگشت لب به حالت اولیه

  ژل‌های هیالورونیک اسید موقتی هستند و پس از چند ماه جذب لب می‌شوند. اما اگر پس از مدتی نظرتان عوض شد و تمایل به از بین بردن و تخلیه ژل داشتید به کلینیک مراجعه کنید تا هیالورونیک اسید را تجزیه کنیم. آنزیمی به نام هیالورونیداز به درون لب تزریق شده تا هیالورونیک اسید را تجزیه و جذب را سرعت بخشد تا لب‌ها به شکل اول باز‌گردند.

  شماره های تماس برای مشاوره رایگان و رزو نوبت به صورت تلفنی:

  رزرو نوبت(تلفنی)

  33915659 (061)

  تماس(مشاوره)

  09909712449

  تماس(مشاوره)

  09169154010

  تماس(مشاوره)

  09909712446