یکی از تزریقات زیبایی که در عرصه کنونی طرفداران زیادی هم دارد تزریق بوتاکس است. بوتاکس غیر از اینکه زیبایی را برای صورت و بدن ما به ارمغان می آورد فواید درمانی بسیاری دارد. یکی از فواید درمانی و زیبایی بوتاکس درمان لبخندهایی است که لثه را مشخص و لب را بسیار زیاد باز می کند. در مراجعه های زیادی که به کلینیک زیبایی ما شده است افراد از این موضوع رنج می برند اینکه در صورت خندیدن لثه و دندان ها زیاد از حد مشخص شود. برای این موضوع راه درمانی بسیار خوبی از طریق تزریق بوتاکس وجود دارد. ما در این مقاله قصد داریم در مورد دمان لبخند لثه ای با شما صحبت کنیم در ادامه همراه وبسایت دکتر ماناوالا باشید.

بوتاکس گامی اسمایل و درمان لبخند لثه ای

همانطور که در ابتدای این مقاله توضیح داده شد لبخندی وجود دارد که به آن لبخند لثه ای گفته می شود. در این لبخند که در ادامه در رابطه با آن توضیحات بیشتری خواهیم داد. ولی توضیح جامع و خلاصه آن این است، به لبخندی گفته می شود که لب بعد از لبخند بالای لثه قرار می گیرد و لثه به صورت زننده ای مشخص است. البته لازم است بدانید در خیلی از موارد این یک مشکل محسوب نمی شود و گاهی حتی زیبایی لبخند و صورت دو چندان می کند. ولی در مراجعاتی که برای این موضوع داشتیم و بررسی هایی که انجام شده است دریافتیم که می تواند در برخی از موارد به صورت زننده و شاید هم لثه ها را به صورت خیلی شدید نمایان کند. در ادامه همراه ما باشید تا توضیحات بیشتری راجع به این موضوع را برای شما بررسی نماییم.

لبخند لثه‌ای چیست؟

در قسمت قبل این مقاله در مورد لبخند لثه ای به صورت خلاصه صجبت کردیم. در این قسمت قصد داریم به صورت تخصصی در مورد آن با شما صحبت کنیم. شاید تا به اینجای مقاله در مورد لبخند لثه ای مواردی را متوجه شده باشید و شاید هم اگر خود شما با این موضوع درگیر هستید. دریافتید که لبخند شما شاید زیبایی بیشتری به صورت شما می دهد ولی باید بدانید لبخند لثه ای به لبخدی می گویند که در آن لب بالای لثه قرار می گیرد. بعد از لبخند ممکن است لب تا جایی بالا رود که حتی بافت های لثه در آن مشخص شود. همین موضوع سبب شده است که برخی از اشخاص به اجبار لبخند خود را پنهان کنند البته این که لبخند شما لثه ای است یا خیر یک موضوع شخصی است. همانطور که گفتیم و بازهم تاکید می کنیم ممکن است این احساس شما باشد و برعکس این موضوع باعث جذابیت و زیبایی بیشتر صورت شما باشد.

دیدن نمونه کار و رزرو نوبت: تزریق بوتاکس در اهواز

از کجا بفهیم لبخند ما زیبا است

در این قسمت مقاله می خواهیم به صورت دقیق به شما توضیخ دهیم که آیا لبخند لثه ای دارید یا خیر. بازهم باید تاکید نماییم که بعضی از لبخندهایی که به تصور ما لثه ای شاید برعکس به صورت ما زیبایی دهد. برای اینکه به صورت دقیق متوجه شویم ما دارای لبخند لثه ای هستیم باید زمان لبخند داشته باشیم که اگر 3 الی 4 میلیمتر از لثه مشخص شود لبخند لثه داریم و ممکن است نمای زیبایی نداشته باشد. این موضوع یک امر شخصی است و باید ببینید خود شما چه احساسی به آن دارید و ممکن است اصلا حس بدی به این مسئله نداشته باشید و جزیی از زیبایی خود آن را بدانید.

دلایل به وجود آمدن لبخند لثه ای (گامی اسمایل)

این عارضه دلایل زیادی را می تواند شامل شود که باید ابتدای امر به رفع این دلایل پرداخت. راهکارهای متعددی نیز وجود دارند برای رفع این عارضه که یکی از آن ها تزریق بوتاکس است که بسیار هم موثر است. در ادامه راهکارها و مزایای تزریق بوتاکس را برای رفع این موضوع بررسی خواهیم کرد. در این قسمت از مقاله قصد داریم به چند دلیل که باعث بروز چنین مشکلی می شوند را بررسی کنیم. در ادامه همراه ما باشید.

 • هیپرتروفی در لثه: یکی از دلایلی که ممکن مسبب بروز چنین موضوعی شود رشد بیش از حد لثه است. دلایل بروز این مشکل می تواند مصرف برخی از داروها باشد که ما از آن ها بی رویه مصرف می کنیم.
 • رشد فک بالا: یکی دیگر از دلایل آن می تواند ژنتیکی یا به زبان ساده تر ارثی باشد که ما را درگیر چنین عارضه ای می نماید.
 • اندازه دندان ها: یکی از دلایل دیگری که نباید از آن قافل بود ریز بودن دندان هاست که همین امر سبب در نظر قرارگرفتن لثه است.

بوتاکس گامی اسمایل

خب همانطور که وعده داده بودیم در این قسمت مقاله قصد داریم در مورد عمل تزریق بوتاکس برای رفع گامی اسمایل یا لبخند لثه صحبت کنیم. یکی از موارد استفاده از تزریق بوتاکس و پیشنهاد آن به شما موضوع لبخند لثه ای است که می تواند راهکار کم هزینه و کم خطری باشد. البته باید در نظر داشته باشید برای همه موارد این مشکل تزریق بوتاکس پیشنهاد نمی شود و گاها باید توسط پزشک و متخصص بررسی شود. ولی با این حال در اکثر موارد رفع این مشکل به وسیله تزریق بوتاکس قابل حل است که در زیر موارد منع این تزریق بوتاکس برای این مشکل را بررسی کرده ایم.

 • یکی از موارد مهم سن است که باید سن شما بین 25 تا 60 سال قرار داشته باشد.
 • اگر دارای چین و چروک های زیادی روی صورت هستید.
 • اگر از امراض عصبی رنج می برید این تکنیک به شما پیشنهاد نمی شود.
 • اگر بدن شما به ماده بوتاکس حساسیت دارد این عمل را انجام ندهید.
 • اگر باردار و یا شیرده هستید از انجام این عمل جدا پرهیز نمایید.

مطالعه شود: بوتاکس و کاربردهای آن

چرا باید بوتاکس درمانگر لبخند لثه ای باشد

شاید بدانید که بوتاکس چندسالی است در کشورهای زیادی از جمله ایران طرفداران زیادی جلب کرده است. به طور حتم اکثر شما تصور این را داشته باشید بوتاکس فقط برای زیبایی است ولی لازم است بگوییم خیر اینطور نیست. بوتاکس برای درمان خیلی از بیماری ها به دلیل اینکه یک عمل غیر تهاجمی است در نظر گرفته می شود. برای درمان این موضوع هم یکی از راهکارهای مناسب برای شما می تواند باشد. اما بوتاکس چگونه لبخند لثه ای را رفع می کند؟ جواب این سوال در ادامه می باشد. باید بگوییم بوتاکس یا با نام تخصصی سم بوتولینوم نوع A که بعد از تزریق درست و به جا و به اندازه می تواند ماهیچه های لب بالایی را غیرفعال نماید. همین امر سبب می شود که زمان لبخند لب تا اندازه محدودی بالا رود و مشکل گامی اسمایل حل شود.

ماندگاری بوتاکس

یکی از مواردی که بسیار مهم است و افراد از ما زیاد سوال می کنند مدت زمان ماندگاری بوتاکس در این روش درمانی است. باید بگوییم زمان برای دوام این درمان و ماندگاری آن محدود است و بین 3 تا 6 ماه می باشد و برای تجدید آن باید به پزشک مراجعه نمایید. البته لازم است بدانید با مراجعه های بعدی و تکرار آن می توان امیدوار بود این زمان افزایش یابد و شاید هم دیگر نیازی به تزریق بوتاکس و تکرار آن نداشته باشید.

مزایا و معایب تزریق بوتاکس

هر عملی چه زیبایی و یا غیر زیبایی که برای بدن انجام می شود مزایا و معایبی دارد. عمل تزریق بوتاکس هم به طبع دارای مزایا و معایبی است که در این قسمت مقاله قصد داریم موارد را بررسی کنیم. در ادامه همراه ما باشید.

مزایا:

 • کوتاه بودن انجام عمل
 • بی حسی و درد بسیار کم
 • عدم وجود دوره نقاهت
 • در مقایسه با عمل های دیگر بسیار به صرفه است.
 • دوز پیشنهادی می تواند متغیر باشد.

معایب:

 • قرمزی و تورم و کبودی مقطعی

نتیجه گیری

ما در این مقاله تلاش کردیم راهکار درمان لبخند لثه ای را بررسی کنیم. لازم به ذکر است این مقاله توسط متخصص این امر بررسی و تهیه شده است پیشنهاداتی که در این مقاله مطالعه شد باید توسط پزشک بررسی شود و پیشنهاد قطعی باید به صورت حضوری توسط خود خانم دکتر ماناوالا ارائه شود. پس در نظر داشته باشید به صورت خودسرانه و غیر رسمی از این پیشنهادات استفاده نکنید و حتما قبل از انجام با پزشک مشورت نمایید. شماره های ما جهت رزرو نوبت و جدول رزرو آنلاین در زیر همین مقاله قرار گرفته است.

برای رزرو نوبت و یا مشاوره رایگان از طریق شماره ها و فرم زیر با ما در تماس باشید.

رزرو نوبت (تلفنی)

33915659 (061)

تماس(مشاوره)

09169154010

آدرس ما

اهواز کیانپارس-خ 14 غربی-ف1 مجتمع پزشکی غرب طبقه 2


  بدون دیدگاه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *